Gdzie dobrze zjeść w Krakowie?

Nie zawsze mamy czas i ochotę na to, aby gotować w domu. Każdy chciałby czasem wyjść na uroczysty obiad lub też po prostu zjeść coś szybko na mieście.

Nie chcąc jednak sięgać po fast foody, lepiej zajrzeć do dobrej, polskiej restauracji ze zdrowym i smacznym jedzeniem, tym bardziej jeśli interesuje nas bogata oferta dań bezglutenowych. Dodatkowo, jeśli cały dzień biegamy gdzieś po mieście – miłym akcentem jest chwilowa przerwa w przytulnej restauracji, gdzie można chwilę odpocząć i zjeść coś pysznego. Szukając takiego miejsca w Krakowie warto zajrzeć do „Restauracji pod Baranem”. To prawdziwe, smaczne polskie jedzenie przy ulicy św. Gertrudy 21, a więc w ścisłym centrum miasta.

Wyjątkowa oferta dań kuchni polskiej, a także jedzenie bezglutenowe

Jeśli pasjonują nas klasyczne dania kuchni polskiej – z pewnością przypadnie nam do gustu Restauracja pod Baranem słynie w końcu z klimatycznych i przytulnych restauracji z tradycjami i znakomitym jedzeniem. To bez wątpienia jedna z nich. Lokal istnieje od 1997 roku, a więc tutaj te tradycje jak najbardziej są zachowane, a we wnętrzu panuje iście mieszczański klimat, który od razu zaprasza i zachęca do tego, aby zostać wewnątrz dłuższą chwilę. Klasyczne meble, antyki, a także miejsce na sztukę tworzą niesamowity wystrój i miejsce, do którego po prostu chce się wracać, zarówno na szybki obiad w ciągu dnia jak i na bardziej uroczystą kolacje. Co z pewnością stanowi doskonałą wiadomość dla osób uczulonych na gluten – w restauracji można zjeść smaczne, polskie jedzenie bezglutenowe.

Wszystko świeże i przygotowywane na miejscu – to podstawa każdej dobrej restauracji

Warto także zauważyć, że wszystkie półprodukty do dań także są przygotowywane na miejscu. W efekcie powstają smaczne potrawy, których zaletą jest wysoka jakość produktów. Restauracja jest naprawdę spora, bo składa się aż z pięciu klimatyzowanych sal i może pomieścić nawet do 130 osób, co sprawdza się w przypadku urządzania większych imprez okolicznościowych.

Zapraszamy do: