Który hotel w centrum Warszawy jest wart polecenia?

Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Warszawa to piękne, polskie miasto wykazujące ogromny potencjał turystyczny. To właśnie tutaj każdego roku przybywa setki tysięcy migrantów, turystów oraz przedsiębiorców. Nic dziwnego, że warszawskie hotele rozwijają się w tak dynamicznym tempie. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam kilka ciekawych obiektów hotelowych, które położone są w centrum stolicy.

Hampton by Hilton Warsaw City Centre

Centralne położenie w pobliżu głównego węzła komunikacyjnego w Warszawie oraz popularnych stołecznych atrakcji. Goście mają do dyspozycji około trzysta pokoi. W każdym znajduje się dostęp do własnej łazienki. Włodarze miejsca zadbali również o duży parking, dostęp do sieci internetowej a także profesjonalną obsługę hotelową, dzięki której każdy dzień spędzony w tym warszawskim hotelu zamieni się w prawdziwie, luksusowy raj na ziemi.

Radisson Blu Sobieski

Obiekt jest usytuowany zaledwie 6 km od największego w Polsce lotniska im. Chopina i zaledwie 1 km od Dworca Centralnego. Goście mają do dyspozycji ponad 450 ekskluzywnych pokoi. Wystrój kierowany jest zdecydowanie do osób wymagających, które cenią komfort i luksus. Każdego dnia wypoczywają tu znane osobistości a najwięksi polscy przedsiębiorcy prowadzą w tutejszej sali konferencyjnej poważne negocjacje. Hotel Radisson Blu Sobieski to idealne miejsce na organizację wesela a także ciekawa propozycja na udany weekend.

Marriott Warszawa

Do dyspozycji gości oddano 523 odrestaurowanych pokoi gościnnych. Jest wśród nich 95 luksusowych, stylowo urządzonych apartamentów. Dawniej hotel Marriot uważany był za najbardziej ekskluzywny obiekt noclegowy na terenie całej stołecznej Warszawy. Dziś, w dobie zagranicznej konkurencyjności, powstało mnóstwo hoteli, które oferują nieco wyższe standardy. Marriot dalej jednak utrzymuje się w ścisłej czołówce.

Powyższe pozycje to zdaniem warszawiaków najlepsze obiekty hotelowe zlokalizowane w centrum Warszawy. Koszty mogą być nieco wyższe niż w przypadku obrzeżnych moteli, niemniej jednak w dalszym ciągu pozostają atrakcyjne. Ciekawostką z pewnością okaże się fakt, że w każdym z tych hoteli czeka na gości ogrom atrakcji rekreacyjnych. Każdy może się więc oddać zabiegom SPA, lub spróbować swoich sił podczas fitnessu.