Wyszukiwarka hoteli

Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


W gąszczu wielu stron internetowych oraz w dobie wszechobecnego pozycjonowania trudno jest po wpisaniu w wyszukiwarkę słów „Hotel Łódź” odnaleźć wszystkie hotele mieszczące się w Łodzi. Na pierwszych miejscach pojawiają się bowiem hotele funkcjonujące na rynku od lat, mające wyrobioną markę, a próżno szukać tych, które od niedawana działają na rynku.

W ten sposób trudno jest porównać nie tylko zakres usług, ale i ceny. W konsekwencji wybieramy obiekty, które są mało atrakcyjne i sporo kosztują. Aby wykluczyć takie niekorzystne dla konsumentów działanie powstały wyszukiwarki rezerwacji hotelowych, dzięki którym potencjalny gość hotelowy może naprawdę sporo zaoszczędzić.

Obsługa portalu, na którym znajduje się wyszukiwarka hoteli jest banalnie prosta. Wystarczy wybrać zakres cenowy, jaki nas interesuje, miejscowość, w której zamierzmy nocować oraz inne parametry, które nas interesują. Można w sposób dowolny filtrować bazę hoteli i znaleźć taki, który odpowiada naszym potrzebom. Takie portale mają bieżące informacje o dostępności pokoi.

Wiemy więc ile jest jeszcze wolnych miejsc i jakimi pokojami dysponuje hotel. Ponadto możemy też przekonać się z jakich promocji możemy skorzystać. Wiele hoteli w tzw. martwych sezonach oferuje różnorodne rabaty dla klientów. Hotel Łódź zazwyczaj swoje oferty umieszcza na serwisach zakupów grupowych. Na portalach społecznościowych organizowane są różne konkursy oraz akcje promocyjne, w których można otrzymać zniżki. W ten sposób hotel się promuje i zyskuje nowych klientów.Istnieją też portale, które wskazują nam drogę do najtańszych cen.

Są to szczególnego rodzaju wyszukiwarki, które porównują oferty danego hotelu zamieszczone na różnych serwisach. W ten sposób konsument otrzymuje jasną informacje, z jakiej strony z rezerwacjami skorzystać, aby zapłacić najmniej. Ważne jest to, że takie narzędzia są całkowicie bezpłatne. Internauta nie płaci za pośrednictwo w rezerwacji. Nie ma też dodatkowych opłat za płatność kartą kredytową czy też za samą rezerwacje.