Flyboard i inne ekstremalne sporty wodne.

Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Kiedy myślisz, że spróbowałeś już wszystkiego powinieneś jeszcze wskoczyć do wody. Wakeboarding, Windsurfing, Flyboard i wiele innych dają możliwość odczuć niesamowitą radość i adrenalinę z wodnej przygody. Wszystkie razem tworzą rodzinę sportów wodnych, które uprawia się w naszym kraju nie tylko nad Bałtykiem, ale co raz częściej również na otwartych dla turystów zalewach i jeziorach.

Ekstremalne sporty wodne stały się popularne jako alternatywa ekstremalnych sportów terenowych lub powietrznych. Wielbiciele mokrego kombinezonu i wody w uszach mają coraz szerszy wachlarz możliwości związany z używanym sprzętem i miejscami do zabawy. Na sporty wodne otwiera się co raz więcej samorządów opiekujących się obiektami wodnymi, nie tylko Bałtyku i Mazur, ale takich jak np. Jezioro Maltańskie, Zalew Domaniowski, Jezioro Goczałkowickie czy podkrakowski Kryspinów.

Spróbowanie swoich sił w tego typu sportach daje możliwość unikalnych przeżyć i niesamowitej zabawy. Warto zatem wykupić kilka lekcji danego sportu w formie prezentu dla ukochanej osoby, która uwielbia adrenalinę. To również okazja do świetnego wypadu z paczką przyjaciół lub możliwość zorganizowania niezapomnianej imprezy integracyjnej dla pracowników swojej firmy.