Dobry i tani hotel w Lublinie

Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Zazwyczaj hotel jest albo tani, albo ma wysoki standard. Wydaje się trudnym znaleźć obiekt, który łączy w sobie obydwie te cechy. Obecnie jednak jest tak ogromna konkurencja na rynku, że hotele muszą się chwytać różnych sposobów, aby wyrobić sobie renomę z dobyć lojalnych klientów. Jednym ze sposób są promocje. Na stronach zakupów grupowych często można spotkać okazyjne oferty.

Czy to możliwe, żeby mieszać w hotelu za połowę ceny lub zorganizować darmowe konferencje w Lublinie nie płacąc za sale? Oczywiście, że tak. Często nowe hotele chcą zapracować sobie na dobry wizerunek czy też zdobyć pozytywne opinie na portalach społecznościowych. Niejednokrotnie chcą też zaistniej w mediach, ponieważ jest to dla nich największa reklama. Oferując tanie noclegi mogą liczyć na zadowolenie klientów. Darmowe sale udostępniane są natomiast na imprezy, w których pojawiają się lokalne czy też ogólnopolskie media.

Dzięki temu hotel może liczyć na ogromną promocję w skali województwa, a nawet kraju. Generalnie hotele w Polce dzielimy na kategorie, których wyznacznikiem są gwiazdki. Niewiele jednak osób wie, że standard pokoju trzygwiazdkowego i pięciogwiazdkowego niewiele się różni od siebie. W pokojach hotelowych obiektu trzygwiazdkowego nie musi być klimatyzacji, minibaru lub lodówki, sejfu, wagi i suszarki do włosów, a zmiana pościeli następuje co 3 dni lub na życzenie gości. Minimalna powierzchnia pokoju 2 osobowego wynosi 10m. Zazwyczaj jednak większość hoteli nie dosyć, że oferuje swoim gościom większe pokoje to dodatkowo je wyposaża.

Po co więc przepłacać?

Zdarza się tak, że niektóre hotele przy wcześniejszych rezerwacjach oferują gościom niższe ceny. Rabaty first minute stały się bardzo popularne, szczególnie w przypadkach, kiedy nie ma możliwości odwołania rezerwacji. Oczywiście ceny last minute, które posiada np. Hotel Lublin są również bardzo kuszące. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że w takim przypadku nie będziemy mieli dużego wyboru. Dostęp obiektów oraz pokoi jest w takiej ofercie bardzo ograniczony.